Kominki ogrodowe z blachy corten

0

Eksponowany tu kominek ogrodowy został wykonany z odpornej stali corten. Z dobrym skutkiem odpowiednim materiałem do spalania w tym kominku może być drewno opałowe i brykiet a nawet węgiel.

grill

grill w ogrodzie

W wykonaniu na zamówienie kominek z funkcją grilla może być uzbrojony w magazynek na surowe drewno. Kominki z cortenu charakteryzuje styl awangardowy w nowoczesnym wydaniu, wpasowują się wystrój tarasu i ogrodów w stylu reformatorskim i modernistycznym. Tak skonstruowany kominek ma wiele zalet, takich jak chociażby ciepło żywego ogni. Posiada udziwniony wygląd i skutecznie odstrasza owady, szczególnie te niechciane jakimi są komary. Blacha corten, z której zbudowano rustykalny kominek zapewnia dobre trzymanie ciepła, gwarantuje brak uszkodzeń mechanicznych nawet w zimie i posiada atrakcyjny wygląd. Materiał ten ceniony jest za niestereotypowy kolor oraz właściwości mechaniczne. W niektórych modelach kominka z grillem wbudowano specjalne skrytki pod paleniskiem na gromadzenie polan surowego drewna na opał, aby ułatwić dorzucanie do ognia bez szukania w ciemności. Jeszcze inne modele kominków mają specyficznie wycięty laserem estetyczny paradygmat, które bardzo ładnie zdobią górne partie kominka wieczorem i rzucają ekscytujące cienie na taras i ogród.

Wyjątkowy kominek ogrodowy z funkcją grilla na Twoim tarasie

Grill – kominek ogrodowy jest naprawdę wyjątkowy i działa na różne sposoby. Można nim grillować na węglu drzewnym, brykiecie lub bezpośrednio nad palącym się drewnem. Rzuć węgiel na grilla na górnej płycie ładnie i prosto lub nad palącymi się szczapami drewna jak w tradycyjnym grillu albo wyjmij ruszt i rozpal nowy ogień, abyś mógł na nim piec. Przełączanie funkcji grilla lub bez, jest bardzo proste. Oba rozwiązania  oczywiście dają inne doświadczenie i inny smak, wyborny na przemian.

Ten rodzaj grilla jest naprawdę idealny dla outdoorsman. Gwarantuje dobre grillowanie w ogrodzie i uciechę przy wieczorem bardzo przytulnym ognisku.

Z edycją premium możesz pójść na całość. Powolne gotowanie z pokrywką, Gotowanie z gorącą płytą, przygotowanie pysznego azjatyckiego dania z płytą wok lub przekształcenie grilla w prawdziwy kominek ogrodowy z kominem. Ta wersja proponuje wiele opcji. Ponadto dzięki drzwiczkom masz optymalną kontrolę nad temperaturą i płomieniem.

Płyta podstawy daje gwarancję, że kominek ogrodowy bezpiecznie można postawić na każdym patio czy tarasie. Ten wytrzymały kominek ogrodowy jest w bardzo poręcznym elementem konstrukcyjnym, którego można złożyć w krótkim czasie i jest gotowy, aby zacząć grillowanie i poprawić nastrój.

Nowa generacja zdrowego grillowania z kominkiem ogrodowym corten

  • W całym grillu brak pomalowanych elementów.  
  • Brak szkodliwych substancji wydzielających się w wysokich temperaturach  
  • Przemyślnie ukształtowana płyta grzewcza ze spadkiem w kierunku środka grilla uniemożliwia, by brud przepływał do środka
  • Specjalna stal patynowana o wyglądzie naturalnej korozji – corten odporny na warunki atmosferyczne
  • Zdrowe i naturalne ciepło z ogólnie dostępnego drewna kominkowego
  • Specjalna płyta grzewcza eliminująca przypalanie i wysuszanie żywności

Nasz kominek ogrodowy ze stali corten to przede wszystkim niezwykle solidny kominek, na wiele przytulnych wieczorów we dwoje, z rodziną lub przyjaciółmi.

Dodaj komentarz