Donice które poprawią atrakcyjność Twojej posesji

0

Pierwsze wrażenie jest ważne i wiemy, że chcesz, aby Twój dom wyglądał tak dobrze, jak jego wnętrze. Dbanie o wypielęgnowany i dobrze prezentujący się dom na zewnątrz nie tylko stanowi świetną wiadomość dla Twojej ulicy, ale także sprawia, że powrót do domu jest przyjemniejszy.

donice na ganku posesji

Chcesz sprzedać swój dom? Masz tylko jedną szansę na zrobienie pierwszego wrażenia na kupującym, a fantastyczna atrakcyjność zwiększy Twoje szanse na sprzedaż. Nasz asortyment sadzarek prezentowany w sklepie online to szybka wygrana dla każdego, kto chce ulepszyć swoje otoczenie. 

Współczesne donice

Nasze współczesne serie sadzarek są dostępne z wielu materiałów, z których każdy ma swoje zalety i cechy. Aby uzyskać uderzający, odważny wygląd, dodaj nasze donice do ganku z drzewami, które będą stanowiły oszałamiający komunikat dla całego obszaru drzwi wejściowych. Jeśli nie lubisz drzew, posiadanie jasnej białej donicy laminatowej z jasnymi, kolorowymi kwiatami, z pewnością rozjaśni Twoje drzwi.

Sekcja z włókna szklanego w naszej ofercie nowoczesnych donic jest popularna wśród właścicieli domów, którzy wybierają wystrój wnętrz w skali szarości i wybierają nasze najpopularniejsze kolory jak antracytowy szary RAL-7016 i jasnoszary RAL-7035, aby przenieść kolorystykę z wnętrza domu na zewnątrz. 

Mamy ogromną gamę donic, od włókna szklanego, przez aluminium, po stal corten lub terakotę, mamy wszystko, co będzie pasować do frontu Twojego domu. 

Te donice są idealne dla tych, którzy lubią wyrazisty, ostry i nowoczesny wygląd, jaki przynosi ich dom. Polecamy je każdemu miłośnikowi grafitowej szarości, monochromatycznych odcieni szarości i wiemy, że te donice z pewnością zrobią wrażenie na każdym, kto odwiedzi Twój dom! 

Drewniane donice i stalowe

Szybka wygrana w celu poprawy atrakcyjności krawężnika polega na pomalowaniu drzwi wejściowych! Nasza gama drewnianych donic jest fantastyczna, jeśli chcesz dopasować kolor doniczek do świeżo pomalowanych drzwi. Różowy, niebieski, fioletowy – Ty wybierasz kolor! Wszystkie nasze donice są w neutralnym kolorze, więc są gotowe do zagruntowania i pomalowania. 

Nasze designerskie donice to doskonały wybór pasujący do Twoich drzwi, nadadzą ogrodowi od frontu natychmiastowy lifting! Jeśli szukasz czegoś dużego? Wypróbuj nasze ogromne donice w kształcie sześcianu, aby uzyskać wyższy, smuklejszy i bardziej subtelny wygląd. 

Nasze drewniane donice mają bardziej rustykalny i tradycyjny wygląd; są wykonane z wysokiej jakości drewna liściastego i są całkowicie wykonane ręcznie, aby uzyskać ten wyjątkowy akcent! Zalecamy sparowanie z małym drzewem lub okrągłym krzewem, aby dopełnić wygląd. Jesteśmy pewni, że dodanie tych ręcznie robionych doniczek do Twojego ogrodu natychmiast zwiększy jego atrakcyjność, dodając mu uroku, którego potrzebuje. 

Nasze donice ogrodowe, niezależnie od tego, czy są drewniane , z włókna szklanego, z aluminium, czy współczesne ze stali corten, są odpowiednie przez cały rok i pomogą Ci podnieść przestrzeń w ogrodzie przed domem i dodać mu atrakcyjności!

Chcesz dowiedzieć się więcej o którejś z donic lub masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego lub napisz do nas albo zadzwoń.

Dodaj komentarz