Donice na stelażu do salonu i na taras

0

Donica na stojaku to ciekawe rozwiązanie do wyeksponowania roślin. Klasyczna forma donicy przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nowoczesnych jak i industrialnych wnętrz. Prosta i smukła sylwetka wkomponuje się w każdą przestrzeń jak hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody.

donice na stelażu drewnianym

donice na stojaku

 

Kompozycje roślinne w wysokich donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę, zaprezentują kwiaty na wysokości i podkreślą walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.

donice w salonie dla Inspire Home

Osoby ceniące awangardę i nowoczesność lubią eksperymentować z różnymi gatunkami roślin różniącymi się kolorem i wielkością. Możemy pozostawić ten sam kształt donic, a jedynie zróżnicować ich parametry objętościowe. Donice na stelażu nawiązują do najnowocześniejszych technik designu, to znakomite rozwiązanie, które pozwoli stworzyć zachwycające aranżacje otoczenia i dowolnie zmieniać kompozycje roślin, eksponując je wówczas, kiedy są dorodne i najpiękniejsze.

Wysokie donice na stelażu

wysokie donice na stelażu
wysokie doniczki na stelażu stalowym

W szerokiej gamie  wysokich donic na stelażu, jakie oferujemy z pewnością znajdzie się gama propozycji spełniających Twoje wymagania. Lubisz nowoczesność? Połączymy dla Ciebie innowacyjną technologię z modnym wzornictwem, wpisującym się we współczesne trendy. Jeżeli lubisz postęp i zależy Ci na niesamowitym wyglądzie najbliższego otoczenia, lubisz funkcjonalne dodatki to trudno o lepszą propozycję, która zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta i zapewni idealne dopasowanie podkreślając wyjątkowość dekorowanych przez Ciebie miejsc.

Niespotykana doniczka wysoka na stelażu. Nieprzeciętny design sprawi, że pięknie będzie prezentowała się w Twoim domu, a dzięki swojej estetyce może być przyjemnym dodatkiem. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie donice na stelażu, które są wykonane z materiału  wytrzymałego jak aluminium, odpornego na  skrajne warunki atmosferyczne.

Okrągłe donice na stelażu

okrągłe donice na stelażu
okrągłe donice na stelażu stalowym

Mając na uwadze te okoliczności przekonasz się, że mające interesujące wzornictwo donice z aluminium są idealnym rozwiązaniem. Kompozycje roślinne w donicach okrągłych na stelażu pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe.

Dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego i nie tylko, oferujemy również kompleksowe realizacje wyposażenia przestrzeni z udziałem donic na stelażu wraz z roślinami. Służymy doradztwem i pomocą w wybraniu właściwych produktów i roślin. Galeria prezentująca nasze realizacje może posłużyć za wzór oczekiwań stawianych naszym florystom.

Oryginalna donica doda każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Donice geometryczne na stelażu to świetny dodatek do wystroju każdego wnętrza – zarówno salonu i sypialni, jak i biura restauracji czy innego pomieszczenia użytkowego. Dołącz wyjątkowe motyw zdobniczy w salonie w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej wyrażają Twoją osobowość i styl i sprawią, że doskonale zaprezentowana roślinność urozmaici moc zieleni i nie tylko!

Nowoczesne donice na stelażu

Za przykład może posłużyć taras o prostej konstrukcji z finezyjnie zbudowaną siatką, która dodaje krztynę nowoczesnego stylu i atrakcyjności. Jeśli masz do dyspozycji kilka nowoczesnych doniczek na stelażu możesz stworzyć z nich elegancki i niepowtarzalny wystrój ogrodu. Wystarczy zaprojektować poziomy ogród kwiatowy, układając doniczki jako wieżę. Wieżyczki kwiatowe mogą być wykonane z tych samych doniczek o różnej wysokości stelaża lub mogą być złożone z naczyń różniących się kształtem i kolorem. 

Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie doniczki domowe na stelażu, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Wypełnij doniczkę ziemią doniczkową i umieść obok kolejną, którą napełnisz. Określ wysokość samodzielnie wykonanej wieży kwiatowej i wybierz bujną roślinę rosnącą na najwyższym stopniu. Każdy, kto martwi się o utrzymanie wieży, może swoje własne dzieło umieścić przy ścianie domu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz