Designerski stojak z donicą na kwiaty do salonu

0

Są tacy, którzy nie lubią mieć ich w domu i wolą cieszyć się ich widokiem w swoim naturalnym środowisku. Przyznam się, że nie należę do tej kategorii, wszędzie lubię kwiaty, kupuję je, hoduję na parapetach, zbieram, komponuję i fotografuję.

stylowe donice na stelazu

donice stylowe na stojaku

Kwiaty w donicy na stojaku, umieszczone w domowym zaciszu, wprawiają w dobry nastrój, ożywiają otoczenie i trudno się bez nich obejść. Bukiet kwiatów ma charakter i komunikuje. Ważne są kolory kompozycji kwiatowej i przesłanie, które niosą.

Stojak z donicą w salonie prezentuje kwiaty na wysokości

Osłonkę pod donicę wykonano z wysokiej jakości stali jakim jest aluminium. Kompletną ramę na której postawiono doniczkę wykonano z wysokiej jakości stali profilowej. Prosty projekt i nowoczesny design. Wysokiej jakości stal pokryto odporną wysokotemperaturową elektrostatyczną farbą. Powłoka antykorozyjna nakładana jest metodą proszkową.

Donica, osłonka może służyć do przechowywania i ekspozycji różnorodnych artykułów dekoracyjnych, roślin doniczkowych i innych dekoracji kwiatowych. Obowiązujące środowisko wewnątrz, na zewnątrz. Donice sprawdzą się w ogrodzie, na patio, na tarasie, balkonie, na podwórkach, przy wejściu, w słonecznym oknie, w szklarni na dachu, na dziedzińcu, w przedpokoju, w salonie, sypialni, kwiaciarni, pokoju dziennym, w gabinecie, na balkonie, w korytarzu , w jadalni, w biurze, w sali wystawowej.

Stylowe donice w salonie gwarantują pełne wykorzystanie przestrzeni

Ozdobny stojak jest wystarczająco trwały i wytrzymały, aby przenieść ciężar sporej wielkości donicy. Stojak i donica są wykonane ręcznie z najwyższą pieczołowitością. Skuteczny drenaż pośrodku skrzynki w postaci otworu drenażowego pomaga zapobiegać gniciu korzeni i utrzymuje idealny poziom nawilżenia gleby i roślin. Zdecydowanie nie będziesz mógł się doczekać, aby zobaczyć jak rozkwita Twój ogród tego lata!

Wszechstronny zestaw do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Ta metalowa podniesiona donica jest funkcjonalna i trwała w użytkowaniu przez cały rok. Dzięki zabezpieczeniu antykorozyjnemu stalowej powierzchni przetrwa trudne warunki bez uszkodzeń. Można stojak zaopatrzyć w kółka z jednego końca, które sprawia, że ​​można go wygodnie przemieszczać w dowolne miejsce.

Donica na stojaku gwarantuje pełne wykorzystanie przestrzeni nasadzeń. Podniesiona sadzarka na kółkach zapewnia dużo miejsca do uprawy sałaty, brokułów, niektórych ziół i kwiatów. Półka pod spodem służy na rękawiczki, małą łopatę i konewkę. Zbieranie świeżych warzyw jest tak łatwe, ponieważ znajduje się na wysokości talii. Wszystkie te cechy sprawiają, że industrialne doniczki na stelażu cieszą się dużym zainteresowaniem klienta, są praktyczne, nowoczesne i modne.

Dodaj komentarz